banner seokod.pl

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu
Serwis internetowy duopower.pl proponuje produkty firmy Fisher. Fischer to niemiecki międzynarodowy producent profesjonalnych systemów mocowań . Firma jest jedną z bardziej znanych, a jej produkty należą do bardzo często kupowanych zamocowań używanych w przemyśle budowlanym i naprawach. Zakres działalności przedsiębiorstwa obejmuje nie tylko dyscyplinę montażowo-budowlaną, ale i motoryzacyjną a nawet zabawkową. Grupa Fisher buduje swoje kwalifikacje i pozycję na międzynarodowym rynku już prawie 100 lat, od utworzenia w roku 1948. Teraz współpracuje z siedmioma krajami, na których terytorium znajdują się hale przemysłowe - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i oczywiście Niemczech. Firma Fisher może pochwalić się aktywnością w dziale rozwiązań technologicznych. Ich produkty typu Duo są celnym wynalazkiem w obszarze mechaniki.
Produkty Fisher odznaczają się wyjątkową wytrzymałością i uniwersalnością. Kołki i kotwy Duopower to technologiczna nowość firmy Fisher. Produkt z systemem Duopower jest złożony z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - dzięki czemu optymalnie dostosowuje się do otworu i nie luzuje się po zamontowaniu. Dzięki swojej budowie ma też wiele funkcji, w zależności od gruntu. Kołki rozporowe Fisher nadają się do montażu w płytach budowlanych czy betonie. Kolejnym plusem jest szeroka gama artykułów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Sklepy stacjonarne, poza sprawdzonymi artykułami, oferują także fachową pomoc doświadczonych specjalistów w wyszukaniu rodzajów zamocowań. Sklep w sieci duopower.pl natomiast umożliwia swobodne i zrozumiałe filtrowanie towaru spomiędzy uszeregowanych kategorii. Fisher zamieszcza tam również opłacalne obniżki cenowe.

Podobne wpisy

Komentarze