banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 3 miesiące 3 dni temu
Mamy w magazynach pełną gamę najwyższej jakości systemów zamocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum jest obsługa klienta na najwyższym poziomie, w związku z tym produkty marki Fischer sprzedawane są przez handlowców dysponujących niezbędną wiedzą i spore doświadczeniem w tym zakresie. Klienci otrzymują w oparciu o ich szczególne oczekiwania, dostosowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, ofertę sprzedażową i asortymentową.

Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania do izolacji. Wykwalifikowani sprzedawcy wspomogą Cię w doborze odpowiednich produktów dla potrzeb Twojej firmy. Nie licząc systemów mocowań mamy także w sprzedaży produkty takie jak: uszczelniacze, wiertła i narzędzia i wkręty

Produkowane są jedynie w Niemczech, przechodzą pod skomplikowaną procedurę kontrolną i finalnie otrzymują znak towarowy Made in Germany. Kompania z własnej woli poddaje na podwójną kontrolę jakości, by utrzymywać przywiązanie swoich klientów i świadczyć wysoki poziom bezpieczeństwa, wynikający z użytkowania wkrętów Spax. Bogate znawstwo umożliwia firmie pomyślnie otwierać się na nowatorskie dziedziny przemysłu i odpowiadać na personalne życzenia klientów. 

Podobne wpisy

Komentarze